Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Elektronika, Elbląg
Elektronika Pigtail sm 9/125, sc/apc g657a2 1.5m – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach
 

Pigtail sm 9/125, sc/apc g657a2 1.5m – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

prywatne
Dodano: 16 października 2019
|
ID oferty: 4496

PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1.5M

Najważniejsze cechy
Typ światłowodu: jednomodowyTyp złącza: SC/APCTyp włókna światłowodowego: G.657ADługość: 2 mŚrednica: 0.9 mm

Przeznaczenie
Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi.

Opis
Niska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: APCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNETłumienność wtrąceniowa (IL): Jednomodowe : 0,25 dBTłummienność odbiciowa (RL): Jednomodowe : APC ≥60dB

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

Cena: 8 zł
Adres: Elbląg, warmińsko-mazurskie
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
facebook